Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Niger

Nemovitosti na prodej v Niger
Niger je vnitrozemský stát v západní Africe. Hraničí na sever s Alžírskem a Libyí, na východě s Čadem, na jih s Nigérií a Beninem a na západě s Burkinou Faso a Mali. Hlavní město je Niamey.

Stejně jako ve všech afrických zemích není snadné najít velké příležitosti na trhu s nemovitostmi, ale Niger díky svému exponenciálnímu populačnímu růstu a rozvojové politice vlády zažívá zvláštní a privilegovanou situaci.


V hlavním městě Niamey žije, pracuje a hraje více než 1,3 milionu lidí, což z něj činí skutečné lidské srdce Nigerů.
Niger má nízkou lidskou hustotu, což je důvod, proč nabídka měst a nemovitostí slibuje mnoho příležitostí pro investory, kteří mají zájem o koupi nemovitosti k prodeji v Nigeri.

Vláda si klade za cíl přilákat co nejvíce investorů, aby investovali na realitním trhu v zemi, a ustoupila mnoha renovacím v městských centrech, jako jsou Niala Niamey, Zinder Saboua, Diffa Shawa a Taoua Sokola).
Co se týče nemovitostí určených k prodeji v Nigeri, jedná se o zemi se značným potenciálem, k němuž přispěl také růst v odvětví těžby, ropy, zemědělství, energetiky a infrastruktury.

 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB